حادثه تلخ جان باختن شماری از هموطنان عزیز در سانحه سقوط هواپیما » موسسه آموزش عالی قشم

حادثه تلخ جان باختن شماری از هموطنان عزیز در سانحه سقوط هواپیما

  • ارسال شده در تاریخ : 29 بهمن 1396, 15:27
  • توسط: AdminAN
  • نظرات : 0
  • موضوع: خبرها

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ی مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری


بسمه تعالی
سانحه‌ی مصیب‌بار سقوط هواپیمای مسافربری که به جان باختن چندین نفر از هم‌میهنان عزیزمان انجامید دلها را لبریز از اندوه و تأسف کرد. اینجانب مراتب تأثر عمیق و همدردی صمیمانه‌ی خود را با خانواده‌های داغدار آنان ابراز میدارم و صبر جمیل و اجر جزیل برای آنان و رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان از خداوند متعال مسألت میکنم. مسئولان ذیربط لازم است همه‌ی تلاش و همکاری خود را برای اقدامهای لازم در این مورد بکار برند و امکان تکریم و تشییع پیکرهای آنان را فراهم سازند.
سیدعلی خامنه‌ای

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج که منجر به جان باختن عده‏ای از هموطنان عزیز ما شد، باعث تأثر فراوان گردید.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌‌های داغدیده، این مصیبت را به ملت ایران تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزدمنّان برای جان باختگان این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و پاداش فراوان الهی مسألت دارم.
لازم است وزیر راه و شهرسازی براساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری با حضور و تشکیل ستاد بررسی سانحه در این سازمان؛ ضمن مدیریت، پیگیری و انجام هماهنگی های لازم برای خدمات اورژانسی و امدادی توسط دستگاه‌های ذیربط، علل این حادثه را سریعا گزارش نماید و تمام اقدامات لازم برای پیشگیری از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار به عمل آید.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایرانپیام تسلیت حمیدرضا مومنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمناسبت جان باختن ۶۶ نفر از هموطنان عزیزمان در حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان


بسم‌الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

خبر تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج که به جان باختن ۶۶ نفر از هموطنانمان انجامید موجب تاثر خاطر همه مردم ایران زمین شد.  
اینجانب ضمن همدردی با  خانواده‌‌های داغدیده این حادثه از پیشگاه خداوند بخشنده و مهربان  مسئلت دارم جایگاه این عزیزان را در جوار مقربین درگاهش قرار دهد و به تک تک اعضای خانواده جان باختگان توفیق شکیبایی در برابر این حادثه تلخ را عنایت کند.  
بدون شک این عزیزان راه سفر آخرت که دیر یا زود نصیب همه ما می شود را از آسمان به سوی  بهشت برین الهی طی کردند.

حمید رضا مومنی
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
سازمان منطقه آزاد قشم
Tags
File engine/modules/userbox.php not found.

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !