پیام ریاست » موسسه آموزش عالی قشم

پیام ریاست

بسم الله الرحمن الرحیم


ن و القلم و مایسطرون

نون ، قسم به قلم و آنچه می نویسد


و سپاس خداوندی راکه به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرموده و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در راستای اعتلای علمی و فرهنگی جوامع بشری و ارضای عطش کمال طلبی و میل فطری انسان به کشف حقایق و شناخت عالم هستی، نقش ویژه و برجسته ‏ای را ایفاء می‏نمایند. گام برداشتن در این راه و کسب علم و معرفت بر عهده همه ابناء بشر بوده و برمبنای اعتقادات اسلامی مسئولیتی مضاعف را متوجه ما می‏ سازد، چرا که رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) طلب علم را بر هر مسلمانی فریضه و تعلیم و نشر آن را زکات علم دانسته است. بر اساس همین آموزه‏ ها و باورها است که ما رسالت آموزشی، پژوهشی و پرورشی خود را جهانی و فرامرزی می‏دانیم، و البته ایفای این رسالت را به سهم خود، در موسسه آموزش عالی قشم دنبال می‏ نمائیم.

به تمامی اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و کارکنانی که موسسه آموزش عالی قشم را برای تحصیل و فعالیت علمی و اشتغال خود انتخاب نموده و به جمع ما در این دانشگاه می‏ پیوندند خوش ‏آمد گفته، امیدوارم بیش از پیش بتوانیم شرایط مناسب در خور یک محیط نمونه آموزشی و پژوهشی را فراهم نمائیم.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اساتید گرامی و کارکنان خدوم موسسه، انتظار دارم کلیه عزیزان دو عنصر علم و دینداری را در تمام شئونات تحصیلی و کاری به طور دائم و مستمر مورد توجه قرار داده و با اتکا به درگاه خداوند متعال گام های ارزشمند و ماندگاری را در راستای موفقیت بیشتر موسسه و پیشرفت و اعتلای عزت و سربلندی میهن عزیز اسلامی ما بردارند.دکتر منصور آزاد

سرپرست موسسه آموزش عالی قشم


Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно dle шаблоны бесплатные бесплатые на лучшем сайте.